Diament Meblarstwa 2024 – laureaci 18. edycji konkursu!

Przedstawiamy Diamenty Meblarstwa 2024!

Kapituła zakończyła głosowanie, czas na oficjalne wyniki.
Poznajcie laureatów 18. edycji konkursu!
Eksperci z branży już po raz osiemnasty oceniali zgłoszenia do prestiżowego konkursu Diament Meblarstwa. Jury brało pod uwagę przede wszystkim wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność. Istotne były również zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja. W tym roku kapituła wskazała 30 najlepszych produktów do domu, biura i ogrodu.

Zwycięskie produkty >>

Kto ocenia produkty w konkursie Diament Meblarstwa?

Wyboru zwycięzców w 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa dokonało jury, w którego skład wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, jak również designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy oraz eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, produkcji, hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.
Przyznane nagrody są potwierdzeniem oryginalności i wysokiej jakości mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych.
Ponadto laureaci zostaną uhonorowani statuetkami Diament Meblarstwa 2024. Uroczysta gala finałowa 18. edycji konkursu odbędzie się 29 listopada w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim firmom za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy laureatom!

Patronami Honorowymi i Medialnymi 18. edycji Diamentu Meblarstwa byli: portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, w tym także Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce.

UWAGA!!!

Od 23 do 30 października głosy na tegorocznych laureatów oddają Internauci. Produkt, który zwycięży zostanie dodatkowo nagrodzony statuetką Diament Meblarstwa 2024.

Link do głosowania Internautów: https://biznes.meble.pl/rankingi/wybierz-diament-internautow-2024/

Zapraszamy także na stronę www.diamentmeblarstwa.pl

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!